Introductietraining voor Professionals

Tweedaagse hele leuke Introductietraining Mindfulness voor Professionals (psychologen, psychotherapeuten, psychiaters, coaches).

  • Wil je meer weten over mindfulness based cognitive therapy (MBCT)?
  • Ben je nieuwsgierig maar wil je niet meteen een intensieve langerdurende opleiding volgen?
  • Wil je (beginnen) een methode (te) leren om cliënten te helpen om depressies te helpen voorkomen, piekeren te verminderen, beter te leren omgaan met lastige gevoelens, een accepterende houding te ontwikkelen?
  • Vraag je je af of mindfulness jou ligt?
  • Ben je gejaagd, heb je zelden een moment rust in je drukke werkdag, zodat de oprechte aandacht voor je cliënt er soms bij inschiet?
  • Heb je punten nodig en wil je die op een prettige en nuttige manier besteden?
  • Wil je weten wat mindfulness jou als therapeut te bieden heeft?
  • Wil je enkele meteen toepasbare oefeningen leren?
  • Wil je weten voor wie MBCT geschikt is, en wanneer je er wel of niet voor kunt verwijzen?

Geaccrediteerd.

Wil je meer informatie? Scroll dan even door naar beneden en klik onderaan op de knop ‘meer lezen over deze introductietraining voor professionals’.

Nuttige, aangename, inspirerende tweedaagse training.

Deelnemers zijn lovend over de docente, de verzorging en het programma.

Testimonials

Een deelnemer van de vorige training zegt over de docente: “Inhoudelijke deskundigheid gecombineerd met realistische blik en prettige niet zweverige, zakelijke toon bij de oefeningen”.
Een andere deelnemer zegt over het programma: “Heel volledig, mooie balans”.
“Ik heb Hende Bauer ervaren als een zeer deskundige opleider op het gebied van Mindfulness en MBCT. Ze heeft een professionele en betrokken houding en precies die goede mix tussen respect en humor, wetenschappelijke vakkennis en mystieke achtergrondverhalen, plezier in kennis overdragen en sfeermaken. Voeg daarbij een talent om te verbinden en aan te sluiten op onze vragen en een prettige stem ter begeleiding van de oefeningen en je begrijpt mijn enthousiasme. Ook de inwendige mens krijgt vreugdevolle aandacht. Ik kijk er met veel voldoening en plezier op terug” (Birgitta Schalke, psychotherapeute en coach, Zoetermeer)

Je maakt gedegen kennis met mindfulness, zodat je weet hoe je piekeren en stress vermindert en acceptatie vergroot, mindfulness-basis-technieken kent, gericht kunt indiceren en verwijzen.

Voor uitgebreide informatie o.a. over accreditatie klik je op de knop Meer Info.

Kosten 497 inclusief lunches, CD en werkmap.

Deze tweedaagse introductietraining voor professionals kan ook bij u in company worden verzorgd.

Data & Tijden

  • Op 5 en 6 juli 2019 |  2 dagen
    Tijd:     10:00 – 17:00 uur
    Kosten:   497
Scroll naar boven